Extraliga - Bělorusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
24.02.2010 17:30 Shakhter Soligorsk - HC Brest 3:1 -:-,-:-,-:-
17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Gomel 0:1 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Vitebsk - Yunost Minsk 4:3 -:-,-:-,-:-
17:30 Shinnik Bobruisk - Sokol Kyiv 2:7 -:-,-:-,-:-
17:30 Keramin-Minsk - Neman Grodno 2:1 -:-,-:-,-:-
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Mogilev 4:5 -:-,-:-,-:-
17:30 Dinamo-Uniors - Liepayas Metalurgs 2:5 -:-,-:-,-:-
22.02.2010 17:30 HC Vitebsk - HC Mogilev 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:30 Shinnik Bobruisk - HC Gomel 2:5 -:-,-:-,-:-
17:30 Keramin-Minsk - HC Brest 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Yunost Minsk 1:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
17:30 Metalurg-Zhlobin - Sokol Kyiv 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
20.02.2010 12:00 Liepayas Metalurgs - Sokol Kyiv 0:3 0:2,0:1,0:0
19.02.2010 17:30 Shinnik Bobruisk - Metalurg-Zhlobin 3:5 1:2,2:0,0:3
18.02.2010 17:30 Neman Grodno - HC Vitebsk 4:0 -:-,-:-,-:-
17:30 Dinamo-Uniors - Sokol Kyiv 1:3 -:-,-:-,-:-
17:30 Yunost Minsk - Keramin-Minsk 2:0 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 3:1 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Mogilev - Shakhter Soligorsk 2:4 -:-,-:-,-:-
17:30 Liepayas Metalurgs - HC Gomel 0:5 -:-,-:-,-:-
16.02.2010 17:30 HC Brest - HC Vitebsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:30 HC Mogilev - Keramin-Minsk 4:5pp -:-,-:-,-:-,0:1
17:30 Neman Grodno - Khimik-SKA Novopolotsk 4:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Dinamo-Uniors - HC Gomel 3:8 -:-,-:-,-:-
13.02.2010 16:00 Shakhter Soligorsk - Shinnik Bobruisk 2:1 1:0,0:0,1:1
12:00 Liepayas Metalurgs - HC Brest 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Dinamo-Uniors - Neman Grodno 6:3 -:-,-:-,-:-
11.02.2010 17:30 Dinamo-Uniors - HC Brest 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
17:30 Liepayas Metalurgs - Neman Grodno 2:6 -:-,-:-,-:-
10.02.2010 17:30 Shakhter Soligorsk - Metalurg-Zhlobin 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
08.02.2010 12:00 Sokol Kyiv - HC Mogilev 4:3ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
07.02.2010 16:00 Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk 3:4ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:00 Keramin-Minsk - Liepayas Metalurgs 1:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Shinnik Bobruisk - HC Brest 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Sokol Kyiv - HC Mogilev 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Metalurg-Zhlobin - Neman Grodno 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
06.02.2010 12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Vitebsk 0:2 0:0,0:2,0:0
05.02.2010 18:00 Sokol Kyiv - Yunost Minsk 2:9 0:2,1:2,1:5
17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Brest 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
17:30 Shakhter Soligorsk - Liepayas Metalurgs 1:3 0:0,0:1,1:2
17:30 HC Gomel - HC Mogilev 1:2 0:1,0:1,1:0
17:30 Shinnik Bobruisk - Neman Grodno 0:4 0:1,0:2,0:1
17:30 Keramin-Minsk - Dinamo-Uniors 4:3pp 0:0,2:0,1:3,1:0
02.02.2010 18:00 Sokol Kyiv - Shakhter Soligorsk 3:4 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Gomel - Keramin-Minsk 4:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Shinnik Bobruisk 5:3 -:-,-:-,-:-
17:30 Yunost Minsk - Liepayas Metalurgs 5:3 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Mogilev - Dinamo-Uniors 2:1 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Vitebsk - Metalurg-Zhlobin 3:1 -:-,-:-,-:-
01.02.2010 17:30 HC Brest - Neman Grodno 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
31.01.2010 12:00 Yunost Minsk - Dinamo-Uniors 6:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Sokol Kyiv - Keramin-Minsk 7:3 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Mogilev - Liepayas Metalurgs 7:1 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Vitebsk - Shinnik Bobruisk 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Gomel - Shakhter Soligorsk 2:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Metalurg-Zhlobin 1:2 -:-,-:-,-:-
28.01.2010 17:30 Shinnik Bobruisk - Shakhter Soligorsk 3:2 0:1,1:1,2:0
17:30 HC Brest - HC Mogilev 2:1 0:1,1:0,1:0
17:30 Liepayas Metalurgs - HC Vitebsk 4:3 0:1,3:2,1:0
17:30 Metalurg-Zhlobin - Keramin-Minsk 6:4 3:2,1:1,2:1
17:30 Dinamo-Uniors - Khimik-SKA Novopolotsk 4:3 1:0,3:1,0:2
17:30 Neman Grodno - Yunost Minsk 3:4sn 2:0,1:0,0:3,0:0,0:1
27.01.2010 17:30 HC Gomel - Sokol Kyiv 3:1 0:0,2:0,1:1
26.01.2010 17:30 Metalurg-Zhlobin - Shakhter Soligorsk 2:3 1:0,0:2,1:1
17:30 Dinamo-Uniors - HC Vitebsk 3:1 0:0,1:0,2:1
17:30 Neman Grodno - HC Mogilev 2:5 2:3,0:1,0:1
17:30 Shinnik Bobruisk - Keramin-Minsk 0:2 0:1,0:0,0:1
17:30 HC Brest - Yunost Minsk 2:3 0:1,0:2,2:0
17:30 Liepayas Metalurgs - Khimik-SKA Novopolotsk 4:1 1:0,0:0,3:1
24.01.2010 12:00 Shakhter Soligorsk - Dinamo-Uniors 8:2 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Gomel - Yunost Minsk 3:4 -:-,-:-,-:-
22.01.2010 17:30 Neman Grodno - Liepayas Metalurgs 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Sokol Kyiv 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
17:30 Yunost Minsk - Metalurg-Zhlobin 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
17:30 HC Brest - Dinamo-Uniors 4:3 0:1,2:0,2:2
17:30 HC Mogilev - Shinnik Bobruisk 4:2 0:0,3:1,1:1
17:30 HC Vitebsk - HC Gomel 1:0 0:0,1:0,0:0
21.01.2010 17:30 Shakhter Soligorsk - Keramin-Minsk 4:6 -:-,-:-,-:-
20.01.2010 17:30 HC Brest - Liepayas Metalurgs 2:3 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Mogilev - Metalurg-Zhlobin 3:0 -:-,-:-,-:-
17:30 Yunost Minsk - Shinnik Bobruisk 4:0 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Vitebsk - Sokol Kyiv 4:5 -:-,-:-,-:-
17:30 Neman Grodno - Dinamo-Uniors 5:1 -:-,-:-,-:-
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Gomel 0:4 -:-,-:-,-:-
17.01.2010 12:00 HC Gomel - Neman Grodno 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Dinamo-Uniors - Shinnik Bobruisk 6:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Keramin-Minsk - HC Vitebsk 3:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Sokol Kyiv - HC Brest 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Shakhter Soligorsk - Khimik-SKA Novopolotsk 2:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Liepayas Metalurgs - Metalurg-Zhlobin 6:3 -:-,-:-,-:-
15.01.2010 18:00 Sokol Kyiv - Neman Grodno 9:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Keramin-Minsk - Khimik-SKA Novopolotsk 5:3 2:0,0:2,3:1
17:30 Shakhter Soligorsk - HC Vitebsk 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:30 Liepayas Metalurgs - Shinnik Bobruisk 4:1 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Gomel - HC Brest 7:3 -:-,-:-,-:-
17:30 Dinamo-Uniors - Metalurg-Zhlobin 2:1 -:-,-:-,-:-
12.01.2010 17:30 Neman Grodno - Sokol Kyiv 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
17:30 HC Brest - HC Gomel 3:4ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11.01.2010 17:30 HC Vitebsk - Shakhter Soligorsk 2:4 -:-,-:-,-:-
17:30 Shinnik Bobruisk - Liepayas Metalurgs 3:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Keramin-Minsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:30 Metalurg-Zhlobin - Dinamo-Uniors 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10.01.2010 12:00 Yunost Minsk - HC Mogilev 4:0 3:0,1:0,0:0
12:00 Neman Grodno - HC Gomel 4:0 0:0,3:0,1:0
12:00 HC Brest - Sokol Kyiv 2:1 0:0,0:1,2:0
09.01.2010 12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Shakhter Soligorsk 3:7 1:3,1:1,1:3
12:00 Metalurg-Zhlobin - Liepayas Metalurgs 5:2 1:0,2:1,2:1
12:00 HC Vitebsk - Keramin-Minsk 4:3 2:3,1:0,1:0
12:00 Shinnik Bobruisk - Dinamo-Uniors 2:6 1:0,1:4,0:2
08.01.2010 17:30 Yunost Minsk - HC Mogilev 3:1 1:0,0:1,2:0
07.01.2010 12:00 HC Gomel - Liepayas Metalurgs 8:1 3:1,2:0,3:0
05.01.2010 17:30 HC Gomel - HC Mogilev 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Sokol Kyiv - Liepayas Metalurgs 1:0 1:0,0:0,0:0
29.12.2009 17:30 Keramin-Minsk - Shinnik Bobruisk 6:2 1:1,4:0,1:1
17:30 HC Mogilev - HC Brest 6:2 3:0,1:0,2:2
12:00 Yunost Minsk - Neman Grodno 3:2 1:1,0:1,2:0
28.12.2009 18:00 Sokol Kyiv - HC Gomel 4:3sn 0:1,3:1,0:1,0:0,1:0
27.12.2009 16:00 Keramin-Minsk - Metalurg-Zhlobin 4:0 1:0,1:0,2:0
12:00 Yunost Minsk - HC Brest 10:2 5:1,1:1,4:0
12:00 HC Mogilev - Neman Grodno 7:3 1:0,5:1,1:2
24.12.2009 18:00 Sokol Kyiv - HC Vitebsk 2:0 -:-,-:-,-:-
17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Mogilev 2:3 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Gomel - Khimik-SKA Novopolotsk 8:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Shinnik Bobruisk - Yunost Minsk 1:6 1:1,0:5,0:0
22.12.2009 18:00 Sokol Kyiv - Khimik-SKA Novopolotsk 3:0 1:0,0:0,2:0
17:30 Metalurg-Zhlobin - Yunost Minsk 3:5 1:0,2:3,0:2
17:30 Shakhter Soligorsk - Keramin-Minsk 3:2 0:1,1:0,2:1
17:30 HC Gomel - HC Vitebsk 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
17:30 Shinnik Bobruisk - HC Mogilev 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
20.12.2009 12:00 Keramin-Minsk - Shakhter Soligorsk 2:4 0:0,0:1,2:3
15.12.2009 17:30 HC Vitebsk - Dinamo-Uniors 4:1 0:0,3:1,1:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Liepayas Metalurgs 1:2 0:0,0:1,1:1
13.12.2009 12:00 HC Vitebsk - Liepayas Metalurgs 3:0 0:0,2:0,1:0
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Dinamo-Uniors 3:4 0:1,2:1,1:2
10.12.2009 17:30 Metalurg-Zhlobin - Khimik-SKA Novopolotsk 3:1 0:0,1:0,2:1
17:30 Dinamo-Uniors - Yunost Minsk 1:4 0:2,1:1,0:1
17:30 Keramin-Minsk - Sokol Kyiv 2:4 0:0,0:1,2:3
17:30 Shinnik Bobruisk - HC Vitebsk 0:3 0:2,0:1,0:0
17:30 Shakhter Soligorsk - HC Gomel 4:3sn 0:1,1:0,2:2,0:0,1:0
17:30 Liepayas Metalurgs - HC Mogilev 5:2 1:0,3:0,1:2
09.12.2009 17:30 Neman Grodno - HC Brest 4:2 2:0,1:1,1:1
08.12.2009 17:30 Shakhter Soligorsk - Sokol Kyiv 5:2 1:1,1:1,3:0
17:30 Liepayas Metalurgs - Yunost Minsk 1:3 1:1,0:0,0:2
17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Vitebsk 1:2 0:0,0:0,1:2
17:30 Dinamo-Uniors - HC Mogilev 3:1 0:1,1:0,2:0
17:30 Keramin-Minsk - HC Gomel 1:3 0:0,0:1,1:2
17:30 Shinnik Bobruisk - Khimik-SKA Novopolotsk 7:1 0:0,4:0,3:1
07.12.2009 17:30 HC Brest - Neman Grodno 2:4 0:3,1:1,1:0
04.12.2009 17:30 HC Mogilev - HC Gomel 1:4 0:1,1:1,0:2
17:30 Liepayas Metalurgs - Shakhter Soligorsk 2:1 0:1,1:0,1:0
17:30 Neman Grodno - Shinnik Bobruisk 5:3 1:2,1:1,3:0
17:30 Dinamo-Uniors - Keramin-Minsk 4:1 3:0,1:1,0:0
17:30 Yunost Minsk - Sokol Kyiv 4:1 2:1,1:0,1:0
17:30 HC Brest - Metalurg-Zhlobin 1:5 0:2,1:1,0:2
02.12.2009 17:30 Neman Grodno - Metalurg-Zhlobin 6:2 3:0,2:0,1:2
17:30 Dinamo-Uniors - Shakhter Soligorsk 0:5 0:3,0:2,0:0
17:30 Yunost Minsk - HC Gomel 3:1 0:0,1:0,2:1
17:30 HC Brest - Shinnik Bobruisk 5:1 2:0,1:0,2:1
17:30 HC Vitebsk - Khimik-SKA Novopolotsk 4:1 3:0,1:0,0:1
17:30 HC Mogilev - Sokol Kyiv 1:5 0:1,1:1,0:3
17:30 Liepayas Metalurgs - Keramin-Minsk 3:7 1:2,2:1,0:4
29.11.2009 12:00 Keramin-Minsk - HC Mogilev 3:2 0:0,0:0,3:2
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Neman Grodno 3:5 0:1,2:3,1:1
12:00 Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk 2:1 0:0,1:0,1:1
12:00 HC Vitebsk - HC Brest 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
28.11.2009 12:00 HC Gomel - Dinamo-Uniors 8:4 2:1,1:1,5:2
12:00 Metalurg-Zhlobin - Shinnik Bobruisk 3:2 0:1,2:1,1:0
27.11.2009 17:30 Shakhter Soligorsk - HC Mogilev 1:2 0:0,1:0,0:2
17:30 HC Vitebsk - Neman Grodno 2:1 0:1,0:0,2:0
17:30 Keramin-Minsk - Yunost Minsk 3:4 0:0,2:3,1:1
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Brest 1:4 1:2,0:1,0:1
24.11.2009 17:30 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 4:1 3:1,1:0,0:0
17:30 Yunost Minsk - HC Vitebsk 2:0 1:0,0:0,1:0
17:30 HC Brest - Keramin-Minsk 2:7 0:0,0:3,2:4
17:30 HC Mogilev - Khimik-SKA Novopolotsk 5:2 1:1,2:1,2:0
23.11.2009 18:00 Sokol Kyiv - Metalurg-Zhlobin 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
17:30 HC Gomel - Shinnik Bobruisk 4:2 2:1,2:0,0:1
22.11.2009 12:00 Yunost Minsk - Khimik-SKA Novopolotsk 7:2 3:1,0:1,4:0
12:00 HC Brest - Shakhter Soligorsk 4:2 1:1,2:1,1:0
12:00 HC Mogilev - HC Vitebsk 2:1 0:0,2:1,0:0
12:00 Liepayas Metalurgs - Dinamo-Uniors 3:5 0:2,2:2,1:1
12:00 Neman Grodno - Keramin-Minsk 1:5 0:3,0:1,1:1
21.11.2009 12:00 HC Gomel - Metalurg-Zhlobin 2:3sn 2:0,0:0,0:2,0:0,0:1
12:00 Sokol Kyiv - Shinnik Bobruisk 9:3 1:0,6:2,2:1
18.11.2009 17:30 HC Vitebsk - HC Mogilev 2:3 1:2,1:1,0:0
17:30 Shinnik Bobruisk - HC Gomel 2:3 2:1,0:2,0:0
17:30 Keramin-Minsk - HC Brest 2:1 0:0,0:0,2:1
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Yunost Minsk 3:6 1:2,2:1,0:3
17:30 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 3:1 1:0,2:1,0:0
17:30 Metalurg-Zhlobin - Sokol Kyiv 0:5 0:1,0:2,0:2
17.11.2009 17:30 Dinamo-Uniors - Liepayas Metalurgs 5:6sn 0:0,3:5,2:0,0:0,0:1
16.11.2009 17:30 Shakhter Soligorsk - HC Brest 3:0 0:0,2:0,1:0
17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Gomel 5:4 1:1,2:3,2:0
17:30 HC Vitebsk - Yunost Minsk 2:1 0:0,1:1,1:0
17:30 Shinnik Bobruisk - Sokol Kyiv 2:4 2:2,0:0,0:2
17:30 Keramin-Minsk - Neman Grodno 5:2 2:0,2:1,1:1
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Mogilev 2:4 1:0,0:1,1:3
13.11.2009 17:30 HC Mogilev - Keramin-Minsk 0:3 0:1,0:1,0:1
17:30 Liepayas Metalurgs - Sokol Kyiv 5:4sn 1:1,1:2,2:1,0:0,1:0
17:30 Neman Grodno - Khimik-SKA Novopolotsk 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0
17:30 Dinamo-Uniors - HC Gomel 2:3 1:1,1:2,0:0
17:30 Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk 1:2 0:1,1:1,0:0
17:30 HC Brest - HC Vitebsk 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
12.11.2009 17:30 Shinnik Bobruisk - Metalurg-Zhlobin 0:3 0:0,0:1,0:2
11.11.2009 17:30 Neman Grodno - HC Vitebsk 6:3 -:-,-:-,-:-
17:30 Dinamo-Uniors - Sokol Kyiv 1:3 0:2,1:1,0:0
17:30 Yunost Minsk - Keramin-Minsk 6:2 3:2,3:0,0:0
17:30 HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 2:3 0:1,2:2,0:0
17:30 HC Mogilev - Shakhter Soligorsk 4:2 1:1,0:0,3:1
17:30 Liepayas Metalurgs - HC Gomel 1:5 0:2,1:0,0:3
31.10.2009 12:00 Shinnik Bobruisk - Neman Grodno 5:6 0:0,4:4,1:2
12:00 Keramin-Minsk - Dinamo-Uniors 4:2 2:0,1:0,1:2
12:00 Sokol Kyiv - Yunost Minsk 4:3sn 0:2,3:1,0:0,0:0,1:0
12:00 Shakhter Soligorsk - Liepayas Metalurgs 3:4 1:1,1:1,1:2
12:00 Metalurg-Zhlobin - HC Brest 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
30.10.2009 17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Vitebsk 4:3 0:2,1:1,3:0
29.10.2009 17:30 Shakhter Soligorsk - Dinamo-Uniors 8:4 2:2,6:2,0:0
17:30 Metalurg-Zhlobin - Neman Grodno 3:0 1:0,0:0,2:0
17:30 HC Gomel - Yunost Minsk 4:3sn 3:0,0:1,0:2,0:0,1:0
17:30 Shinnik Bobruisk - HC Brest 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
17:30 Keramin-Minsk - Liepayas Metalurgs 4:0 1:0,2:0,1:0
26.10.2009 18:00 Sokol Kyiv - Keramin-Minsk 3:1 0:0,0:1,3:0
17:30 HC Mogilev - Liepayas Metalurgs 4:3 3:2,0:0,1:1
17:30 HC Vitebsk - Shinnik Bobruisk 3:2 0:2,3:0,0:0
17:30 HC Gomel - Shakhter Soligorsk 0:1 0:0,0:1,0:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Metalurg-Zhlobin 6:4 1:2,3:2,2:0
17:30 Yunost Minsk - Dinamo-Uniors 7:0 1:0,2:0,4:0
24.10.2009 12:00 HC Gomel - Keramin-Minsk 5:2 2:0,2:1,1:1
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Shinnik Bobruisk 4:3pp 0:3,2:0,1:0,1:0
12:00 Yunost Minsk - Liepayas Metalurgs 5:3 3:0,1:0,1:3
12:00 Sokol Kyiv - Shakhter Soligorsk 2:5 0:1,2:2,0:2
12:00 HC Mogilev - Dinamo-Uniors 5:3 3:2,1:1,1:0
12:00 HC Vitebsk - Metalurg-Zhlobin 0:4 0:3,0:0,0:1
21.10.2009 17:30 Metalurg-Zhlobin - Shakhter Soligorsk 1:3 0:1,0:1,1:1
17:30 Dinamo-Uniors - HC Vitebsk 3:1 1:0,2:0,0:1
17:30 Neman Grodno - HC Mogilev 5:2 1:0,3:2,1:0
17:30 Shinnik Bobruisk - Keramin-Minsk 0:6 0:1,0:3,0:2
17:30 HC Brest - Yunost Minsk 0:10 0:1,0:6,0:3
17:30 Liepayas Metalurgs - Khimik-SKA Novopolotsk 2:1 1:0,1:1,0:0
20.10.2009 17:30 HC Gomel - Sokol Kyiv 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
19.10.2009 17:30 HC Brest - HC Mogilev 0:1 0:0,0:1,0:0
17:30 Liepayas Metalurgs - HC Vitebsk 1:3 0:1,0:0,1:2
17:30 Metalurg-Zhlobin - Keramin-Minsk 4:3sn 2:3,1:0,0:0,0:0,1:0
17:30 Dinamo-Uniors - Khimik-SKA Novopolotsk 4:0 2:0,2:0,0:0
17:30 Neman Grodno - Yunost Minsk 2:4 1:0,1:2,0:2
17:30 Shinnik Bobruisk - Shakhter Soligorsk 1:6 1:2,0:4,0:0
16.10.2009 17:30 HC Mogilev - Metalurg-Zhlobin 3:0 0:0,1:0,2:0
17:30 HC Vitebsk - Sokol Kyiv 0:4 0:1,0:2,0:1
17:30 Neman Grodno - Dinamo-Uniors 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Gomel 6:4 0:1,2:3,4:0
17:30 Yunost Minsk - Shinnik Bobruisk 5:1 1:1,2:0,2:0
17:30 HC Brest - Liepayas Metalurgs 3:2 0:0,0:1,3:1
14.10.2009 17:30 Neman Grodno - Liepayas Metalurgs 4:0 3:0,0:0,1:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Sokol Kyiv 3:4 1:4,2:0,0:0
17:30 Yunost Minsk - Metalurg-Zhlobin 2:0 1:0,1:0,0:0
17:30 HC Brest - Dinamo-Uniors 6:4 1:2,2:1,3:1
17:30 HC Mogilev - Shinnik Bobruisk 6:4 3:0,2:2,1:2
17:30 HC Vitebsk - HC Gomel 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
11.10.2009 12:00 HC Gomel - HC Brest 3:1 1:0,2:0,0:1
12:00 Dinamo-Uniors - Metalurg-Zhlobin 1:7 0:1,0:5,1:1
12:00 Keramin-Minsk - Khimik-SKA Novopolotsk 4:1 2:0,1:1,1:0
12:00 Sokol Kyiv - Neman Grodno 6:2 2:0,2:2,2:0
12:00 Shakhter Soligorsk - HC Vitebsk 3:1 0:0,0:1,3:0
12:00 Liepayas Metalurgs - Shinnik Bobruisk 2:3 1:0,0:2,1:1
09.10.2009 18:00 Sokol Kyiv - HC Brest 5:2 1:1,3:0,1:1
17:30 Dinamo-Uniors - Shinnik Bobruisk 4:3sn 1:0,1:1,1:2,0:0,1:0
17:30 Keramin-Minsk - HC Vitebsk 2:4 0:0,0:2,2:2
17:30 Shakhter Soligorsk - Khimik-SKA Novopolotsk 3:1 0:1,3:0,0:0
17:30 Liepayas Metalurgs - Metalurg-Zhlobin 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,1:0
17:30 HC Mogilev - Yunost Minsk 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
17:30 HC Gomel - Neman Grodno 6:3 3:0,1:1,2:2
07.10.2009 17:30 HC Mogilev - Yunost Minsk 2:1 1:1,1:0,0:0
06.10.2009 17:30 HC Vitebsk - Shakhter Soligorsk 1:3 0:0,1:1,0:2
17:30 Shinnik Bobruisk - Liepayas Metalurgs 1:3 0:2,1:0,0:1
17:30 Neman Grodno - Sokol Kyiv 3:1 0:1,2:0,1:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Keramin-Minsk 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,0:1
17:30 HC Brest - HC Gomel 0:4 0:2,0:0,0:2
17:30 Metalurg-Zhlobin - Dinamo-Uniors 4:0 1:0,1:0,2:0
04.10.2009 12:00 HC Vitebsk - Keramin-Minsk 7:1 3:0,3:0,1:1
12:00 Shinnik Bobruisk - Dinamo-Uniors 3:0 0:0,2:0,1:0
12:00 Neman Grodno - HC Gomel 0:3 0:1,0:0,0:2
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Shakhter Soligorsk 2:5 0:0,1:1,1:4
12:00 HC Brest - Sokol Kyiv 1:3 0:0,0:1,1:2
12:00 Metalurg-Zhlobin - Liepayas Metalurgs 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
01.10.2009 18:00 Sokol Kyiv - HC Vitebsk 2:0 1:0,0:0,1:0
17:30 Keramin-Minsk - Shakhter Soligorsk 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Mogilev 2:1 1:1,0:0,1:0
17:30 Dinamo-Uniors - Neman Grodno 5:6sn 3:0,1:1,1:4,0:0,0:1
17:30 HC Gomel - Khimik-SKA Novopolotsk 3:1 1:0,1:1,1:0
17:30 Shinnik Bobruisk - Yunost Minsk 0:3 0:2,0:1,0:0
17:30 Liepayas Metalurgs - HC Brest 5:3 2:1,1:0,2:2
29.09.2009 18:00 Sokol Kyiv - Khimik-SKA Novopolotsk 2:0 1:0,1:0,0:0
17:30 Liepayas Metalurgs - Neman Grodno 2:5 1:0,1:3,0:2
17:30 Metalurg-Zhlobin - Yunost Minsk 2:5 0:0,0:3,2:2
17:30 Dinamo-Uniors - HC Brest 1:4 1:0,0:2,0:2
17:30 HC Gomel - HC Vitebsk 3:1 0:1,1:0,2:0
17:30 Shinnik Bobruisk - HC Mogilev 5:1 0:1,1:0,4:0
26.09.2009 12:00 HC Mogilev - HC Vitebsk 2:1 1:0,1:0,0:1
12:00 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 5:2 1:1,1:1,3:0
12:00 HC Gomel - Shinnik Bobruisk 4:1 0:0,1:0,3:1
12:00 HC Brest - Keramin-Minsk 2:3 0:1,1:2,1:0
12:00 Yunost Minsk - Khimik-SKA Novopolotsk 8:0 1:0,3:0,4:0
12:00 Sokol Kyiv - Metalurg-Zhlobin 1:2 0:1,0:1,1:0
25.09.2009 17:30 Liepayas Metalurgs - Dinamo-Uniors 4:2 2:0,2:2,0:0
24.09.2009 18:00 Sokol Kyiv - Shinnik Bobruisk 4:1 4:0,0:1,0:0
17:30 HC Gomel - Metalurg-Zhlobin 5:4sn 1:0,2:3,1:1,0:0,1:0
17:30 HC Brest - Shakhter Soligorsk 2:5 1:2,1:3,0:0
17:30 Yunost Minsk - HC Vitebsk 5:3 0:0,3:2,2:1
17:30 HC Mogilev - Khimik-SKA Novopolotsk 2:1 0:0,1:0,1:1
17:30 Neman Grodno - Keramin-Minsk 4:6 1:3,1:3,2:0
21.09.2009 18:00 Sokol Kyiv - Liepayas Metalurgs 2:1 0:0,1:0,1:1
17:30 HC Gomel - Dinamo-Uniors 6:2 1:0,2:0,3:2
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Neman Grodno 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
17:30 Keramin-Minsk - HC Mogilev 4:2 0:1,1:0,3:1
17:30 Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk 0:2 0:0,0:0,0:2
17:30 HC Vitebsk - HC Brest 3:2 1:1,1:1,1:0
20.09.2009 12:00 Metalurg-Zhlobin - Shinnik Bobruisk 3:2 2:0,1:0,0:2
19.09.2009 12:00 Shakhter Soligorsk - HC Mogilev 7:0 3:0,2:0,2:0
12:00 HC Vitebsk - Neman Grodno 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
12:00 HC Gomel - Liepayas Metalurgs 4:3 1:1,2:1,1:1
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Brest 4:5sn 3:1,1:2,0:1,0:0,0:1
12:00 Keramin-Minsk - Yunost Minsk 0:3 0:1,0:1,0:1
12:00 Sokol Kyiv - Dinamo-Uniors 2:1 2:0,0:1,0:0
17.09.2009 18:00 Sokol Kyiv - Dinamo-Uniors 2:3 0:0,0:3,2:0
15.09.2009 17:30 Keramin-Minsk - Shinnik Bobruisk 1:3 0:1,0:2,1:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Liepayas Metalurgs 4:3 1:0,2:1,1:2
17:30 Yunost Minsk - HC Brest 1:0 0:0,1:0,0:0
17:30 Shakhter Soligorsk - Metalurg-Zhlobin 4:3 2:1,1:2,1:0
17:30 HC Mogilev - Neman Grodno 3:4 0:3,2:1,1:0
17:30 HC Vitebsk - Dinamo-Uniors 3:2 1:2,2:0,0:0
14.09.2009 18:00 Sokol Kyiv - HC Gomel 2:0 1:0,1:0,0:0
13.09.2009 16:00 Keramin-Minsk - Metalurg-Zhlobin 2:1 1:0,1:1,0:0
12:00 Yunost Minsk - Neman Grodno 5:3 3:1,1:0,1:2
12:00 Shakhter Soligorsk - Shinnik Bobruisk 8:2 2:0,1:0,5:2
12:00 HC Mogilev - HC Brest 6:0 0:0,4:0,2:0
12:00 HC Vitebsk - Liepayas Metalurgs 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Dinamo-Uniors 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,0:1
10.09.2009 17:30 Keramin-Minsk - HC Gomel 1:4 0:0,1:2,0:2
17:30 Shinnik Bobruisk - HC Vitebsk 4:3 1:1,2:1,1:1
17:30 Shakhter Soligorsk - Sokol Kyiv 3:4 0:2,2:1,1:1
17:30 Liepayas Metalurgs - HC Mogilev 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
17:30 Metalurg-Zhlobin - Khimik-SKA Novopolotsk 1:2 0:1,0:1,1:0
17:30 Dinamo-Uniors - Yunost Minsk 2:4 0:0,0:3,2:1
09.09.2009 17:30 Neman Grodno - HC Brest 4:2 2:1,1:0,1:1
08.09.2009 17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Vitebsk 2:1 0:1,2:0,0:0
17:30 Dinamo-Uniors - HC Mogilev 3:4 1:0,1:2,1:2
17:30 Keramin-Minsk - Sokol Kyiv 1:3 0:0,1:2,0:1
17:30 Shinnik Bobruisk - Khimik-SKA Novopolotsk 5:2 2:1,1:1,2:0
17:30 Shakhter Soligorsk - HC Gomel 3:2 0:0,1:0,2:2
17:30 Liepayas Metalurgs - Yunost Minsk 1:3 0:0,0:1,1:2
05.09.2009 12:00 Neman Grodno - Shinnik Bobruisk 5:3 1:2,1:0,3:1
12:00 Dinamo-Uniors - Keramin-Minsk 2:3 1:0,1:2,0:1
12:00 Yunost Minsk - Sokol Kyiv 2:3 1:0,0:1,1:2
12:00 HC Brest - Metalurg-Zhlobin 2:4 1:2,1:1,0:1
12:00 HC Mogilev - HC Gomel 2:3 1:2,0:0,1:1
12:00 Liepayas Metalurgs - Shakhter Soligorsk 2:4 0:3,0:1,2:0
04.09.2009 17:30 HC Vitebsk - Khimik-SKA Novopolotsk 2:1 1:0,0:1,1:0
03.09.2009 17:30 Yunost Minsk - HC Gomel 3:1 2:0,1:1,0:0
17:30 HC Brest - Shinnik Bobruisk 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
17:30 HC Mogilev - Sokol Kyiv 4:1 3:0,1:1,0:0
17:30 Liepayas Metalurgs - Keramin-Minsk 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
17:30 Neman Grodno - Metalurg-Zhlobin 5:4 1:2,2:1,2:1
17:30 Dinamo-Uniors - Shakhter Soligorsk 1:5 0:1,0:3,1:1